English version

KONTRAPUNKT 2012
program

spektakle konkursowe

Bastard!
Bracia Karamazow
CHÓR KOBIET: Magnifikat
Dziewczyna na kanapie
Episode 2 – Safe Absence
III Furie
Jackson Pollesch
Jak być kochaną?
Märtyrer
Verkommenes Ufer Medeamaterial Landschaft mit Argonauten / Mommsens Block
Rewolucja balonowa
Rost
Sieroty
Talking Head

inne spektakle

Cinématique
Der zerbrochne Krug
Don Juan, czyli...
I będą święta
Koniom i zakochanym siano pachnie inaczej
Niewypowiedziane
Sonnambulo
The Curators' Piece (A trial against art)
Totalnie szczęśliwi
Słodka Fibi
Świadectwa wzlotu i upadku wzlotu wzlotu wzlotu upadku i tak dalej Antka Kochanka
W imię Jakuba S.

Mały Kontrapunkt 13–15 kwietnia 2012

Szczecińska Północ Teatrów 14 kwietnia 2012

20.00 Słodka Fibi, Teatr Niekonsekwentny [Teatr Mały]
22.00 Totalnie szczęśliwi, Teatr Krypta
22.00 Koniom i zakochanym siano pachnie inaczej, Teatr Polski
22.00 Don Juan, czyli… Teatr Lalek Pleciuga
23.00 Niewypowiedziane, Teatr Kana

poniedziałek 16 kwietnia 2012

Inauguracja XLVII PTMF KONTRAPUNKT 2012
16.00 (A+B) Jackson Pollesch / TR Warszawa [TL Pleciuga]
18.00 (A+B) Rost / Wuppertaler Bühnen, Niemcy [Teatr Współczesny]
19.45 (A+B) The Curators' Piece (A trial against art) / Tea Tupajic & Petra Zanki [Hala Opery na Zamku]
21.45 (A1+BB) Dziewczyna na kanapie / Teatr Współczesny, Szczecin [Malarnia]
21.45 (A+B) Pinkunoizu (koncert) / Dania [Kana]

wtorek 17 kwietnia 2012

10.00 Teatr w kryzysie / dyskusja panelowa; promocje publikacji [Teatr Mały]
16.00 (A) Jak być kochaną / Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin [Kana]
16.00 (B) Rewolucja balonowa / Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa [TL Pleciuga]
18.00 (A+B) Bracia Karamazow / Teatr Provisorium, Lublin [Teatr Polski]
21.30 (A) Rewolucja balonowa / Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa [TL Pleciuga]
21.30 (B) Jak być kochaną / Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin [Kana]

środa 18 kwietnia 2012

10.00 Teatr w kryzysie / dyskusja panelowa; promocje publikacji [Teatr Mały]
16.00 (A) Sieroty / Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa [Teatr Polski]
16.00 (B) III Furie / Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica [Teatr Współczesny]
18.45 (A+B) CHÓR KOBIET: Magnificat / Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa [TL Pleciuga]
20.00 (A) III Furie / Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica [Teatr Współczesny]
20.00 (B) Sieroty / Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa [Teatr Polski]
22.15 (A) I będą święta / Teatr Konsekwentny, Warszawa [TL Pleciuga, sala kameralna]

czwartek 19 kwietnia 2012

karnet A – 9.00 wyjazd do Berlina
13.00 Märtyrer / Schaubühne am Lehniner Platz
18.00 VERKOMMENES UFER MEDEAMATERIAL LANDSCHAFT MIT ARGONAUTEN / Mommsens Block / Deutsches Theater Berlin
20.30 Der zerbrochne Krug / Berliner Ensemble

karnet B
18.00 I będą święta / Teatr Konsekwentny, Warszawa [TL Pleciuga, sala kameralna]
20.00 Dziewczyna na kanapie / Teatr Współczesny, Szczecin [Malarnia]

piątek 20 kwietnia 2012

15.30 (A) Dziewczyna na kanapie / Teatr Współczesny, Szczecin [Malarnia]
17.00 (A+B) Talking Head / Liquid Loft, Austria [Teatr Współczesny]
18.45 (A+B) Episode 2 – Safe Absence / T.r.a.s.h., Holandia [TL Pleciuga]
20.30 (A+B) Bastard! / DudaPaiva Company, Holandia [Teatr Polski]
22.00 Sonnambulo / Theater Titanick, Niemcy [park Kasprowicza – plener]
24.00 Noc Performerów, willa Lentza

sobota 21 kwietnia 2012

13.30 (A+B) Świadectwa wzlotu i upadku wzlotu wzlotu wzlotu upadku i tak dalej Antka Kochanka / PWST w Krakowie Filia we Wrocławiu [TL Pleciuga]
17.00 (A+B) Cinématique / Adrien M., Francja [Hala Opery na Zamku]
20.00 (A+B) W imię Jakuba S. / Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy im. Gustawa Holoubka, Warszawa [Teatr Współczesny]

niedziela 22 kwietnia 2012 (bilety w wolnej sprzedaży)

17.00 Cinématique / Adrien M., Francja [Hala Opery na Zamku]
19.00 W imię Jakuba S. / Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy im. Gustawa Holoubka, Warszawa [Teatr Współczesny]

Koncerty w klubie festiwalowym:

niedziela 15 kwietnia – Chorzy na Odrę
poniedziałek 16 kwietnia – Ruke
wtorek 17 kwietnia – Babu Król
środa 18 kwietnia – Defus
czwartek 19 kwietnia – Krejzi Locomotive
piątek 20 kwietnia – Flór
sobota 21 kwietnia – Joanna & The Forests