English version

Ośrodek Teatralny Kana
Szczecin

12 kwietnia 2014, godz. 15.30 | Teatr Kana
czas trwania spektaklu: 70 min

HOTEL MISERY deLUXE

Witamy w sławnym niegdyś Hotelu Misery deLuxe, oferującym gościom wyjątkowy widok na morze straconych nadziei, minionych miłości i radości. Każdy stworzony z pasją pokój wyposażono w telewizor, smutną klimatyzację i wesołą obsługę hotelową. Pokoje w hotelu zostały urządzone wyłącznie słodkimi łzami, śladami miłości i cieniami przelotnych związków. Naszym gościom gwarantujemy niezapomniany pobyt z dala od domu oraz doskonałą październikową pogodę, również w lipcu.

Zapraszamy do rozkoszowania się pięciogwiazdkowym dramatem w dwugwiazdkowej cenie. W dni deszczowe atrakcyjne zniżki. Czekamy na Ciebie. Specjalność sezonu: utracona chwała i stałe zachmurzenie.

(materiały promocyjne teatru)

„Hotel Misery de Luxe” nie tworzy jednolitej całości – to bardziej cykl zmieniających się obrazków. Mają, co prawda, zaznaczony umownie początek i koniec, ale odkrycie wszystkich sensów tej opowieści, twórcy przedstawienia zostawili widzowi. Ta niejednoznaczność to jeden z największych atutów tego interesującego teatralnego spotkania.

Katarzyna Stróżyk, Samotność de luxe, „Kurier Szczeciński”

menedżer recepcji – Linnea Happonen
obsługa hotelowa – Bibianna Chimiak, Dariusz Mikuła, Karolina Sabat, Piotr Starzyński, Jiří Zeman
pokojówka – Andrea Szakál
muzyka hotelowa – Mayim Alpert
elektryk hotelowy – Kauri Klemelä

premiera – 6 grudnia 2013

inni współpracownicy sezonowi: Janina Chimiak, Barbara Cieśluk, Grygierowie, Philip Holm, Agnieszka Miluniec, Krystyna Mruk, Ville Niska, Maciej Osmycki, Patrik Sedlák, Lukáš Teklý, Tony Wallius, Piwnica Kany

fot. Piotr Nykowski
www.kana.art.pl