English version

11 kwietnia 2014, godz. 22.00 | Teatr Kana

KONCERT

prosto z Berlina – po raz pierwszy w Polsce

OFRIN

Pochodząca z Izraela Ofri Brin, odkryła swój talent w wieku 14 lat. Wzięła udział w kilku projektach muzycznych w Izraelu i Wielkiej Brytanii. W 2005 roku przeprowadziła się do Berlina i rozpoczęła karierę jako OFRIN, prezentując połączenie dźwięków popowych i jazzowych. W styczniu 2012 odbyła artystyczną podróż po Izraelu, w marcu tego samego roku wystąpiła w Babylon Theater w Berlinie. Jej głos, prosty i złożony, potężny i delikatny, niesie z sobą prawdę autentycznych emocji i wabi publiczność do magicznego świata muzyki.

UNMAP

Zespół tworzą: Marichen Danz, Alex Stolze, Matthias Geserick i Thomas Fietz. Choć każdy członek grupy ma inne muzyczne podstawy, potrafią doskonale łączyć odmienne rytmy w mieniącą się wieloma barwami muzyczną tkaninę. Powstała w ten sposób niezwykła mieszanka gatunków to więcej niż piosenki – to historie kreślące indywidualny, niepowtarzalny świat. To coś wyjątkowego i zniewalającego, coś, co będzie rozbrzmiewać w uszach jeszcze przez długi czas.

DJ Bodi Bill

Bodi Bill to zespół znany z rozrywkowych miksów muzyki folk i techno – DJ Bodi Bill zaś prezentuje muzykę techno jako istotną część naszego muzycznego życia. Bodi Bill, po opublikowaniu trzech albumów i ponad dwustu pokazach na festiwalach i w klubach, zyskali sobie sympatię szerokiej publiczności. Występowali też jako DJ-e, a ich namiętność do techno zaowocowała w 2010 roku założeniem własnej wytwórni Krakatau Records. Występy DJ Bodi Bill to hipnotyzujące i porywające koncerty.

Koncert w ramach projektu „Pomosty teatru – pomosty kultury. O wzajemnym oddziaływaniu teatru polskiego i niemieckiego”.