Szukamy wolontariuszy!

Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego współtworzenia 52 Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT 2017. Każda entuzjastyczna para rąk i nóg zostanie serdecznie przyjęta. Na chętnych czekają liczne zadania. Potrzebujemy pomocy w realizacji wydarzeń, akcji promocyjnych, czynnościach organizacyjno-biurowych, opiece nad artystami, pracach przy realizacji technicznej spektakli i wielu, wielu innych.

Poszukujemy osób powyżej 16 roku życia, odpowiedzialnych, dyspozycyjnych i pełnych energii.
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego pod adresem: kontrapunkt.wolontariat@gmail.com
w terminie do 28 lutego 2017 roku.

Pierwsze spotkanie już na początku marca!

Formularz do zapisów

KONTRABANDA Brygada Twórcza

Ogłaszamy nabór do młodzieżowej grupy artystycznej działającej w ramach 52 Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT 2017.
Poszukujemy około 20 kulturalnych łobuzów w wieku od 16 do 25 lat, którzy wezmą udział w cyklu intensywnych warsztatów animacyjno-teatralnych w terminie od końca lutego aż do rozpoczęcia festiwalu. W trakcie warsztatów KONTRABANDA przygotuje performatywne akcje promujące Kontrapunkt 2017 oraz stworzy spontaniczny materiał multimedialny na potrzeby przeglądu.

Poszukujemy artystycznych wariatów, pomysłowych wizjonerów, otwartych głów, szybkich nóg i zdolnych rąk. Przydadzą nam się talenty aktorskie, publicystyczne, plastyczne.
Psst! Warunkiem dla każdego kandydata do udziału w KONTRABANDZIE jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Na wypełnione arkusze czekamy do 23 lutego, do godziny 23.59.
Psst 2! Nie mieścisz się w kategoriach wiekowych, nie masz doświadczenia ani wspomnianych talentów, a czujesz gdzieś w brzuchu, że bez Ciebie ta Brygada nie odpali? Zabieraj się za formularz i tak!

Formularze ślijcie pod adresem: kontrabanda.kontrapunkt@gmail.com

Formularz do zapisów